O mnie

 Witaj w moim świecie! 

Mam na imię Martyna i jestem Koneserką życia w zdrowym stylu.

Kreuję swój styl życia tak, by pogodzić dwa, często sprzeczne ze sobą interesy – korzyści zdrowotne dla ciała i rozpieszczanie zmysłów. Uwielbiam gotować, piec, wąchać i próbować mając świadomość, że daję mojemu ciału wszystko, co najlepsze. Wierzę, że taka postawa prowadzi do szczęścia , równowagi zdrowotnej i psychicznej i tego właśnie chciałabym nauczyć moją małą jeszcze córeczkę.

Nieustannie drążę temat zdrowia. Przekopuję się przez gąszcz często sprzecznych informacji, przefiltrowuję je przez własny rozsądek i możliwości po to, by znaleźć optymalne rozwiązania dla mnie i mojego dziecka. A wszystko po to, by czerpać prawdziwą radość z życia w zdrowym stylu i nie zwariować!

Prywatnie jestem mamą rocznej już Kornelii, żoną i właścicielką dwóch kotów, mieszkam w Warszawie. Zawodowo zajmuję się nauczaniem języka angielskiego i niemieckiego. Temat zdrowia stał się mi bliski, gdy okazało się, nie jest mi ono dane raz na zawsze i zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczną chorobę Hashimoto. Zrozumiałam, że aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie są kluczem do dobrego samopoczucia i lepszych wyników badań. Dodatkową mobilizacją jest fakt, że jestem mamą i moją małą – wielką misją jest nauczenie córki jak dokonywać w przyszłości zdrowe wybory, a jak wiemy, najlepsza jest nauka przez obserwację:)

Moją słabością jest dobra kawa, najlepiej w towarzystwie kostki doskonałej gorzkiej czekolady.

Zapraszam!

Martyna
Copyright © 2017 by Koneserka Zdrowia