Zmiany na blogu:)

Witajcie! 

Dziś post inny, niż dotychczas.

Będzie o zmianach w życiu i naturalnie też na blogu. Nie oznacza to jednak, że rezygnuję ze zdrowego stylu życia i całej tej otoczki z nim związanej. Wręcz przeciwnie!
Jak wspomniałam wielokrotnie, moje życie jakiś czas temu uległo zmianie, a mianowicie zostałam mamą. Moja córka Kornelia już niedługo, bo za miesiąc skończy roczek (!!), a ja w tym czasie zdążyłam wiele się nauczyć, zmienić moje myślenie na wiele tematów i przede wszystkim dojrzeć.

To dojrzewanie pokazało mi, że moje życie w zdrowym stylu uległo zmianie. Dbam już nie tylko o siebie (i męża;P), ale też o moją córeczkę, której za wszelką cenę chcę wpoić zdrowe nawyki i pokazać od samego początku, że taki zdrowy styl życia to radość, która procentuje, a nie ograniczenie i problem.


Jestem osobą otwartą; nie chcę sztucznie unikać tematu, który pochłania ogromną część mojego życia – czyli właśnie zgłębiania wiedzy na temat zdrowego stylu życia dziecka i kształtowania w ten sposób zdrowia. Dlatego też postanowiłam dokonać małych zmian i od dziś poruszać na blogu nie tylko tematy zdrowego stylu życia ogólnie, jak do tej pory, a także zdrowego żywienia dzieci.

Mam nadzieję, że nowe zagadnienia, które zamierzam wprowadzać od czasu do czasu przypadną Wam do gustu. Tymczasem, chciałabym Was również zaprosić na mój nowo otwarty kanał na YouTube, na którym jako Martyna – Healthy Life Connoisseur, będę dzieliła się pomysłami na zdrowe życie i swoimi spostrzeżeniami na temat zdrowego stylu życia z dzieckiem.Myślę, że dzięki takiej formie będziecie mogli poznać mnie bliżej. Zapraszam! LINK do kanału.

Bardzo jestem ciekawa Waszych wrażeń z moich nagrań;), bądźcie łaskawi!
Jestem otwarta na propozycje z Waszej strony - o czym chcielibyście oglądać filmy?

Pozdrawiam!

Martyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 by Koneserka Zdrowia